bombonierka burszytnowa duĹźa bombonierka burszytnowa duĹźa bombonierka burszytnowa duĹźa bombonierka burszytnowa duĹźa

Nasi Klienci


Od 2008 nieprzerwanie
uczestniczymy w programie
"Rzetelna Firma"

rzetelna firma
balony reklamowe kreseczka
Custom Colours - Balony Reklamowe kładzie szczególny nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług. Działania podnoszące tę wartość podejmowane są w celu zaspokojenia wzrastających i ściśle określonych oczekiwań klientów działających na rynku krajowym i międzynarodowym. Mając świadomość, iż zadowolenie klienta jest podstawowym warunkiem skutecznego funkcjonowania naszej firmy na rynku, zdecydowaliśmy się wprowadzić Politykę Jakości, która stanowi integralną część strategii naszego przedsiębiorstwa.


Przez Politykę Jakości rozumiemy:
  • sposób osiągnięcia sukcesu poprzez ukierunkowanie na potrzeby Klienta,
  • zaspokajanie potrzeb Klienta poprzez dostarczanie mu produktów i wykonywanie usług opartych na najnowocześniejszych technologiach,
  • rozwój zasobów ludzkich poprzez podnoszenie kwalifikacji pracowników rozumiane jako poszerzanie wiedzy merytorycznej i zdobywaniu doświadczenia,
  • dostarczenie nowoczesnych rozwiązań, pozwalających na stałe doskonalenie wewnętrznych procedur działania, co prowadzić ma do umacniania naszej pozycji i osiągania sukcesów na rynku.


Nadrzędnym celem działalności przedsiębiorstwa Custom Colours - Balony Reklamowe jest stworzenie rozpoznawalnego dla Klienta wizerunku i marki firmy.
Nasi pracownicy mają świadomość, że tylko indywidualna odpowiedzialność za jakość wykonywanej przez nich pracy i pełna identyfikacja z firmą gwarantuje osiągnięcie założonych celów.
wstecz

wstecz
Strona częściowo w przebudowie - za błędy i utrudniania przepraszamy.
           www.balony-reklamowe.pl
Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies nięzbędnych do obsługi statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Copyright © 2005-2019 Custom Colous