PL CZ EN
Custom Colours
| Strona główna       | O firmie       | Balony z nadrukiem       | Gadżety reklamowe       | Dekoracje balonowe       | Galeria       | Kontakt

Nasi Klienci


Podczas korzystania ze strony internetowej www.balony-reklamowe.pl oraz www.balony-reklamowe.com informacje o Użytkownikach o charakterze nie osobowym są zbierane automatycznie w celach administracyjnych. Na ich podstawie tworzone są statystyki zbiorcze dotyczące ruchu na witrynie, Użytkowników i ich zachowań.

Administratorem danych osobowych gromadzonych za pomocą strony internetowej www.balony-reklamowe.pl oraz www.balony-reklamowe.com jest:

Custom Colours
ul. Mikołowska 73
44-203 Rybnik
NIP: 642-286-94-91

Dane osobowe zbierane są wyłącznie w sposób jawny i za zgodą Użytkownika. Dane osobowe będą wykorzystywane przez Custom Colours oraz nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez zgody Użytkownika. Dane osobowe Użytkowników podlegają ochronie zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, ponadto Użytkownik ma prawo ich przeglądania, modyfikowania lub żądania zaprzestania ich przetwarzania. Użytkownikowi przysługuje prawo do żądania informacji o celu, zakresie i sposobie przetwarzania jego danych osobowych.

Wszelkie dane osobowe przekazywane przez Użytkowników chronione są przy użyciu najnowocześniejszych technologii, zgodnie z obowiązującymi przepisami, wymaganiami bezpieczeństwa i zasadami poufności. Powzięto wszelkie adekwatne kroki w celu prawidłowego zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych, ze szczególnym uwzględnieniem zablokowania nieautoryzowanego dostępu. Nasi pracownicy są szkoleni w zakresie ochrony danych osobowych.

Jednocześnie informujemy że transmisja danych między komputerem użytkownika a stronami internetowymi nie ma charakteru poufnego i może być narażone na ingerencję osób trzecich. Dlatego też użytkownik powinien upewnić się, czy jego komputer jest zabezpieczony przed złośliwym oprogramowaniem oraz czy posiada aktualne oprogramowanie antywirusowe i inne tego typu zabezpieczenia.

W celu usprawnienia działania witryny, na dysku twardym komputera Użytkownika mogą być zapisywane pliki tekstowe, tzw. cookie. Ich celem jest identyfikacja komputera Użytkownika w celu szybszego dostępu do niezbędnych zasobów oraz w celach statystycznych.

Strona częciowo w przebudowie - za błędy i utrudniania przepraszamy.
           www.balony-reklamowe.pl
Copyright © 2005-2010 Custom-Colous