bombonierka burszytnowa duĹźa bombonierka burszytnowa duĹźa bombonierka burszytnowa duĹźa bombonierka burszytnowa duĹźa

Nasi Klienci


Od 2008 nieprzerwanie
uczestniczymy w programie
"Rzetelna Firma"

rzetelna firma
balony reklamowe kreseczka
Firma Custom Colours - Balony Reklamowe - jest firmą pochodzącą ze śląska, cieszącą się bardzo dużym uznaniem klientów z całego kraju oraz klientów zagranicznych. Nasze wieloletnie doświadczenie i doskonale dobrana kadra jest naszym największym atutem. Ludzie - nasza najlepsza inwestycja.

Przez wiele lat pracy w branży nadruków reklamowych na balonach, nauczyliśmy się słuchać klienta, jego potrzeb i gustów. Dzięki czemu z dużym wyprzedzeniem wyczuwamy nowe kierunki na rynku. Dzięki ciągłemu rozwojowi,wyposażaniu naszej firmy w nowe maszyny jesteśmy jedynym producentem nadruków reklamowych na balonach i którego można również zaopatrzyć się w wiatraczki reklamowe, daszki z nadrukiem i inne gadżety takie jak czapeczki i daszki.

Każdy z tych produktów wykonywany jest bezpośrednio u nas, dzięki czemu mamy pełną kontrolę na jakością wykonywanego towaru. Każdy z produktów, który wychodzi z naszego magazynu jest poddawany testom sprawdzającym jego jakość i wykonanie. Terminowość, dokładność i precyzja to nasze atuty. Stawiamy na uczciwość i zadowolenie klienta ponad wszystko. Chcesz się przekonać - zaufaj nam, my zaufamy Tobie.

wstecz

wstecz
Strona częściowo w przebudowie - za błędy i utrudniania przepraszamy.
           www.balony-reklamowe.pl
Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies nięzbędnych do obsługi statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Copyright © 2005-2019 Custom Colous