Firma Moon – Balony Reklamowe – jest firmą pochodzącą ze śląska, cieszącą się bardzo dużym uznaniem klientów z całego kraju oraz klientów zagranicznych. Nasze wieloletnie doświadczenie i doskonale dobrana kadra jest naszym największym atutem. Ludzie – nasza najlepsza inwestycja.

Przez wiele lat pracy w branży nadruków reklamowych na balonach, nauczyliśmy się słuchać klienta, jego potrzeb i gustów. Dzięki czemu z dużym wyprzedzeniem wyczuwamy nowe kierunki na rynku. Dzięki ciągłemu rozwojowi,wyposażaniu naszej firmy w nowe maszyny jesteśmy jedynym producentem nadruków reklamowych na balonach i którego można również zaopatrzyć się w wiatraczki reklamowe, daszki z nadrukiem i inne gadżety takie jak czapeczki i daszki.

Każdy z tych produktów wykonywany jest bezpośrednio u nas, dzięki czemu mamy pełną kontrolę na jakością wykonywanego towaru. Każdy z produktów, który wychodzi z naszego magazynu jest poddawany testom sprawdzającym jego jakość i wykonanie. Terminowość, dokładność i precyzja to nasze atuty. Stawiamy na uczciwość i zadowolenie klienta ponad wszystko. Chcesz się przekonać – zaufaj nam, my zaufamy Tobie.